چگونه می توان دیوار مشترک را عایق صوتی کرد.

آیا شما با پول کوتاه هستید؟ آیا به دلیل سر و صدای بیرون در فضای آرامش آرامش خاصی ندارید؟ سپس ، این مکان مناسب است.

من به عنوان مادر دو فرزند ، یک بار با پول کوتاه بودم و به راه حل سریع برای مشکلم نیاز داشتم. مشکل دیوارهای نازک اتاق مهدکودک من بود.

کودک من به دلیل سر و صدای همسایگان نمی تواند بخوابد ، بنابراین من نمی توانم. من وسواس و آزاردهنده بود که هر شب به مدت 2 هفته از خواب بیدار شود.

عایق صوتی دیوار مشترک منزل در مدل دکوراتیو و تزیینی (12 مدل)

هر وقت من از همسایگان خود به دلیل بلند بودن شکایت می کردم ، آنها عذرخواهی می کردند و قول می دادند که دوباره همان کار را نکنم. البته این اتفاق نیفتاد

خوشبختانه ، من می دانستم که برخی از ترفندها در موردعایق صوتی یک دیواراست و وقتی فهمیدم که آنها هر شب به بیدار کردن کودک من لعنتی نمی دهند ، تصمیم گرفتم عمل کنم.

چگونه می توان دیوار مشترک را عایق صوتی کرد.

آیا شما با پول کوتاه هستید؟ آیا به دلیل سر و صدای بیرون در فضای آرامش آرامش خاصی ندارید؟ سپس ، این مکان مناسب است.

من به عنوان مادر دو فرزند ، یک بار با پول کوتاه بودم و به راه حل سریع برای مشکلم نیاز داشتم. مشکل دیوارهای نازک اتاق مهدکودک من بود.

کودک من به دلیل سر و صدای همسایگان نمی تواند بخوابد ، بنابراین من نمی توانم. من وسواس و آزاردهنده بود که هر شب به مدت 2 هفته از خواب بیدار شود.

عایق صوتی دیوار مشترک منزل در مدل دکوراتیو و تزیینی (12 مدل)

هر وقت من از همسایگان خود به دلیل بلند بودن شکایت می کردم ، آنها عذرخواهی می کردند و قول می دادند که دوباره همان کار را نکنم. البته این اتفاق نیفتاد

خوشبختانه ، من می دانستم که برخی از ترفندها در موردعایق صوتی یک دیواراست و وقتی فهمیدم که آنها هر شب به بیدار کردن کودک من لعنتی نمی دهند ، تصمیم گرفتم عمل کنم.

از آنجا که من با پول کوتاه بودم ، اقدامات احتمالی من محدود بود. من شروع به حفاری کردم و راه حل هایی را که ارزش ذکر آن را پیدا کردم پیدا کردم

بنابراین ، هر کس به شما بگوید که دیوارهای عایق صوتی سفری گران و دشوار برای صلح شما است ، اشتباه است.

درست است که روش های گران قیمت وجود دارد اما برخی از روش های ارزان و مقرون به صرفه نیز وجود دارد که می تواند برای این امر استفاده شود.

بسیاری از این راه حل ها به راحتی انجام می شوند و به زمان زیادی نیاز ندارند. شما به کمک متخصص نیز احتیاج ندارید.

بنابراین ، بیایید ببینیم برای لذت بردن از آرامشی که شایسته شماست ، چه کارهایی باید انجام دهید.

1. روی نقاط ضعف در دیوارهای خود متمرکز شوید
وقتی ارزان به دیوارهای عایق صوتی می رسیم ، صرف هزینه کمترین مواد ممکن بسیار مهم است.

برای گذراندن کمترین مواد ، باید تا حد ممکن مساحت کمتری را بپوشانید.

نگاهی به اتاق خود بیندازید. آیا یک پنجره یا در وجود دارد که احتمالاً می توانید از آنعایق صداباشید؟

اگر وجود داشته باشد ، ممکن است قبل از شروع هر پروژه بزرگتری که در ذهن خود دارید ، به فکر تمرکز روی این دو چیز باشید.

مطمئناً شما را از هزینه های غیرضروری نجات خواهد داد.

اینها همیشه ضعیف ترین نقاط هنگام نشت نویز هستند.

کوچک بودن ، لازم نیست پول و مواد زیادی را در این مناطق خرج کنید تا یک تفاوت مهم ایجاد شود.

پرده های ضد صدا برای دیوار
اولین چیزی که می خواهید به آن توجه کنید ، آب بندی تمام شکاف هایی است که می توانید بین درب و قاب های درب خود پیدا کنید.

همان مخفف پنجره ها و قاب های پنجره است.

یک چیز بسیار ارزان وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید و به آن نوار weatherstrip گفته می شود که می توانید با حداقل 10 دلار آن را پیدا کنید.

نوار Weatherstrip نوعی مواد پلاستیکی ، سیلیی یا استیل است که شما می توانید به راحتی در قسمت زیر درب خود قرار دهید تا سوراخ هایی را پوشش دهد.

این به عنوان نوعی بازدارنده اتلاف انرژی ، محافظ اشکال و البته عایق صدا عمل می کند.

نکته دیگری که می توانید روی ویندوز خود امتحان کنیدپرده های ضد صداهستند که حاوی لایه ای از مواد ضد صدا هستند که باعث کاهش چشمگیر صدای خارج از خانه می شود.

آنچه در اینجا می خواهم بگویم این است که شما باید قبل از شروع هرگونه پروژه گران قیمت ضد عایق اتاق خود ، شدت نویز را در نظر بگیرید.

اگر سر و صدای آن جدی نباشد ، عایق صوتی در ویندوز و درهای شما می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند ، و حتی ممکن است شما به چیز دیگری احتیاج نداشته باشید.

2. پیدا کنید که سر و صدا عمدتا از کجا ناشی می شود
هنگامی که از سر و صدا می آید ، بیشتر مردم این ایده را دارند که باید از دیوار خود عایق صوتی کنند.

قبل از شروعدیوارهای عایق صوتی، باید بدانید از چه موادی استفاده کنید.

برای تصمیم گیری در مورد مواد مناسب ، باید یک چیز کوچک را دریابید. این چیز کوچک منبع نویز است.

به خاطر داشته باشید که انواع مختلفی از سر و صدا وجود دارد و دو نوع اصلی آن صدای نویز هوا و نویز ضربه است.

سر و صدای موجود در هوا فقط از طریق هوا منتقل می شود و این امواج صوتی دارای فرکانس های متوسط ​​تا زیاد هستند.

امواج صوتی از سر و صدا از فرکانس های کم برخوردار است و به راحتی می توانند از دیوارها ، پنجره ها و درها عبور کنند. نام دیگری که معمولاً برای این نوع سر و صداها به کار می رود ، نویز ناشی از ساختار است.

این چیز بسیار مهمی است زیرا مواد وجود دارد که فقط نوع اول سر و صدا را مسدود می کند. به عنوان مثال ، پانل های فوم آتیک.

پس چه نوع سر و صدایی دارید؟ آیا ماشین ظرفشویی است ، آیا وزوز کامپیوتر ، جاروبرقی است ، یا آن دسته از فرکانس های بالا از خیابان یا همسایگان شما آمده اند؟

عایق صوتی روکار ساختمان با نصب پرده فوم آتیک

بسته به نوع سر و صدایی که می شنوید ، می توانید این کار را انجام دهید:

سر و صدای هوایی- بنابراین ، به این نتیجه رسیده اید که فقط سر و صدای موجود در هوا را می شنوید. این مسدود کردن ساده تر است. تمام آنچه شما نیاز دارید چند صفحه فوم آتیک است.
آنها بلوک های چسب کوچکی هستند که شما برای جلوگیری از سر و صدا روی دیوار می گذارید. احتمالاً شما آنها را هزار بار در استودیوهای موسیقی و ضبط دیده اید.

این امر نه تنها به این دلیل است که آنها با عایق صوتی اتاق شما از سر و صدای بیرون بسیار خوب هستند ، بلکه در کاهش اکو و بهبود آتیک کلی اتاق نیز خوب هستند.
نویز ضربه - نویز ضربه ای عایق کاری کمی سخت تر از سر و صدای موجود در هوا است. شما باید از موادی استفاده کنید که مقره های بسیار قوی تر از پنل های صوتی هستند.

با این حال ، موادی که برای عایق نویز ضربه از آنها استفاده خواهید کرد ، با عایق کردن صدای هوا نیز بسیار مناسب هستند. مقرون به صرفه ترین راه ، قرار دادن تشک های وینیل روی دیواره های ما است.

در اصل ، تشک های وینیل پانل های ضد صدا ضخیم هستند که به منظور کاهش باس با فرکانس پایین و سر و صدای کلی قابل نصب در برابر دیوارها هستند. از آنجا که مواد بزرگ هستند ، برای پوشاندن کل دیوار ، احتمالاً به دست یک دوست احتیاج خواهید داشت.
3. فضای خالی را پر کنید
شما احتمالاً خودتان را در یک اتاق عظیم با مبلمان کمی کاملا چند بار در زندگی پیدا کرده اید. بنابراین ، شما باید توجه داشته باشید که این اتاق ها دارای مداحی های بسیار آزار دهنده ای هستند.

بنابراین ، اگر یک اتاق بزرگ با مبلمان کمی دارید و گذراندن وقت در آن ناخوشایند است ، سعی کنید با احساس کردن اتاق با برخی از مبلمان زیبا ، اکو اتاق را کاهش دهید.

کمد و قفسه های کتاببزرگ هستند و مساحت زیادی را در بر می گیرند تا به عنوان عایق های خوبی کار کنند. کار دیگری که می توانید برای پوشاندن دیوارهای خود انجام دهید ، برخی از هنرهای جالب دیوار است.

شما نباید انتظار نتایج باورنکردنی داشته باشید اما اینها اصول اساسی در کاهش جو است.

4. مقداری Drywall قرار دهید
Drywall گزینه ای است که فقط کمی گران تر از روش های قبلی است اما مطمئناً ارزش آن را دارد. نه تنها این که کمی گران تر است ، بلکه نصب آن نیز کمی سخت تر است. avkanicirc;

بنابراین ، شما احتمالاً باید از یک متخصص حرفه ای کمک بخواهید.

با استفاده از این یکی ، هرگونه سروصدا مورد توجه قرار می گیرد.

دیوار خشک که نصب می کنید باعث می شود دیوار قدیمی و نازک شما کمی ضخیم تر شود و از این طریق مانع از ورود سر و صدای ناخواسته شوید.

اولین قدم خرید خشک کن است و قبل از خرید آن حتماً دیواره خود را قبلاً اندازه بگیرید. از دیوار پوش استفاده کنید که متناسب با بعد دیوار شما باشد.

قبل از شروع نصبپانل دیوار خشکبه دیوارهای قدیمی خود توجه کنید.

اگر ترک و حفره ای وجود دارد ، حتما آنها را پر کنید. می توانید از چسب سبز یا هر ماده چسب ضد صدا دیگری استفاده کنید.

پس از اتمام کار با پر کردن سوراخ ها ، یک دیوار خشک کن را بر روی دیوار قرار داده و آن را برای امنیت پیچ کنید.

5- حصیر کف را نصب کنید
اگر نصب دیوار خشک خیلی گران است یا وقت و تلاش زیادی را می طلبید ، می توانید چیز دیگری را امتحان کنید.

آن ها تشک کف هستند. تشک های کف کف نصب بسیار آسان است و نیازی به ساخت و ساز نیست.

این تشک ها به عنوان عایق کار می کنند. نه تنها این امر باعث جلوگیری از سر و صدا بلکه از بین رفتن حرارتی نیز می شود. این تشک ها حاوی فوم لاستیکی هستند ، بسیار سبک هستند و در برابر بنزین و روغن مقاوم هستند.

این یکی برخلاف برخی از فوم های پلی اورتان ، بو ندارد. یک مزیت دیگر این تشک این است که در پشت خود چسب دارد و چسباندن آن به دیوار بسیار آسان است.

پانل های فوم آتیکبرای دیوار
6. از فوم های صوتی همراه با روش های قبلی استفاده کنید
با تمام روش های قبلی می توانید این یکی را ترکیب کنید! پنل های صوتی آتیک همیشه در مبارزه با سر و صدا استقبال می شوند.

به عنوان مثال ، می توانید از برخی روش ها برای مسدود کردن نویز ضربه استفاده کنید ، و سپس مقداری فوم آتیک را اضافه کنید تا همچنین سر و صدای هوا نیز مسدود شود.

این به تدریج عملکرد دفاع صدا شما را افزایش می دهد.

عایق صوتی دیوار مشترک منزل در مدل دکوراتیو و تزیینی

عایق صوتی روکار برای ضد صدا کردن دیوار مشترک (12 مدل)

عایق صوتی دیوار متشرک خانه آپارتمانی

آشنایی با عایق های صوتی برای داخل خانه

روش هایی برای جلوگیری از ورود صدا به خانه

، ,های ,سر ,عایق ,صوتی ,دیوار ,سر و ,و صدای ,می توانید ,عایق صوتی ,و صدا ,اتفاق نیفتاد خوشبختانه ,صوتی دیوار مشترک ,فضای آرامش آرامش ,توان دیوار مشترک
مشخصات
آخرین جستجو ها